Photoshop.Netgoo.Org
Üye olmadığınız Sürece Formumuzdan Hiçbir şekilde yararlanamıyacaksınız.
Kaliteli bir hizmet için üye olun !

Photoshop.Netgoo.Org Yönetimi.

Photoshop.Netgoo.Org
Üye olmadığınız Sürece Formumuzdan Hiçbir şekilde yararlanamıyacaksınız.
Kaliteli bir hizmet için üye olun !

Photoshop.Netgoo.Org Yönetimi.

Photoshop.Netgoo.Org
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Photoshop.Netgoo.Org

Photoshop

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Şanışer Yeni Albüm Açıklaması

YazarMesaj
PandoRa
Moderatör
Moderatör
PandoRa

Puanı : 90

Şanışer Yeni Albüm Açıklaması Empty
MesajKonu: Şanışer Yeni Albüm Açıklaması   Şanışer Yeni Albüm Açıklaması Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 4:21 pm

Merhabalar ,
Grup Hepsi Fan Club - Şanışer Yeni Albüm Açıklaması
Uzun süren suskunluk dönemimden sonra , size bu haberi vermekten mutluluk duyuyorum . 2001'den beri icra etmek için uğraştığım müziği , artık yerüstüne taşıma imkânına eriştim. Uzun görüşmelerin neticesinde , kış mevsiminde çıkarmayı planladığım albümümün basım ve dağıtımı için Dolunay Müzik'le anlaştık.

Dilerseniz kısaca albümün içeriğinden bahsedeyim; klasik rap albümlerinde alıştığınız beatlerin yanısıra canlı enstrümanların da farklı bir atmosfer yaratacağı , rap , jazz ve rock müziğinden esintiler barındıran ve alışmış olduğunuz şanışer vokallerinin en sıradışı örneklerini bulabileceğiniz tatlı bir albüm olacağını düşünüyorum

Umarım şans benimle olur ve sizlere en kısa zamanda albümü dinleme fırsatı veririm ; şu anda gece gündüz büyük bir ekiple , albümü bitirmek için çalışıyoruz . Sabrınız için teşekkür ederim

Sevgilerimle

Sarp PALAUR
Şanışer

Şanışer Yeni Albüm Açıklaması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni üyenin bunalım Modundaki hali
» yeni gelen ve eski omod ve adminlerin kendini tanıttığı yer