Photoshop.Netgoo.Org
Üye olmadığınız Sürece Formumuzdan Hiçbir şekilde yararlanamıyacaksınız.
Kaliteli bir hizmet için üye olun !

Photoshop.Netgoo.Org Yönetimi.

Photoshop.Netgoo.Org
Üye olmadığınız Sürece Formumuzdan Hiçbir şekilde yararlanamıyacaksınız.
Kaliteli bir hizmet için üye olun !

Photoshop.Netgoo.Org Yönetimi.

Photoshop.Netgoo.Org
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Photoshop.Netgoo.Org

Photoshop

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ayben : Dovdummu ? Hayır. Istermıydım ? Evet !

YazarMesaj
PandoRa
Moderatör
Moderatör
PandoRa

Puanı : 90

Ayben : Dovdummu ? Hayır. Istermıydım ? Evet ! Empty
MesajKonu: Ayben : Dovdummu ? Hayır. Istermıydım ? Evet !   Ayben : Dovdummu ? Hayır. Istermıydım ? Evet ! Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 4:15 pm

Dövdüm mü? Hayır! İster miydim? Evet!
Grup Hepsi Fan Club - Ayben : Dovdummu ? Hayır. Istermıydım ? Evet !
Bir sürü mesaj aldım.Bu ne merak arkadaşlar anlamadım. 1 hafta bile olmadan bir sürü mesaj gelmiş.Ben hiç ciddiye almamıştım olayı ama birileri ciddiye alıp haber falan yapmış pes doğrusu nasıl bir magazin değeri taşıyorum bende anlamadım.Valla şu meslektaşım olan yada kendini benim meslektaşım sanan hatunların benim üzerimden reklam yapma çabaları beni öylesine bıktırdıki.Bu vesileyle söyleyeyim "benden size ün çıkmaz"

Sadece siz dostlarım olayı merak ettiğiniz için anlatıyorum
Olayın gerçeği şudur arkadaşlar(ayrıntılarıyla);

O gün oraya sadece davetli olarak gittim.Sahneye çıkmam için bir teklif almamıştım.Bahsi geçen hanımefendi Kulise girdiğimde sanki benim gelmemi bekliyormuşçasına hemen bir hevesle bir şeyler anlatmaya başladı.Newyorkta sahneye çıktığını burada Rap diye bir şey olmadığını , rap nedir bilmediğimizi ayrıca benim asla onun çıktığı yerlerde sahne alma şansım olmadığını söyledi.(kendisi Amerikaya sığmamış taşmış aman demişler seni gönderelim burada piyasayı fena karıştırıyosun sen).derken cevap olarak kendisine "o kadar sahneye çıkmana rağmen hiçbir şey öğrenememişsin" dedim.O kadar sakin bir konuşmaydı ki benim için ,bizi görenler gayet samimi bir sohbet ediyor olduğumuzu düşünmüşler.bende gayet "komediye bak"şeklinde karşılamıştım zaten bu tavırlarını.
Sonrasında ingilizce konuşmaya başladı ve kendisine ingilizce bilmediğimi benimle Türkçe konuşması gerektiğini söyledim.Beni bu yüzden aşağılamaya çalıştı."işte sen busun "falan dedi.Sürekli etrafındaki insanlara bunun Türkçesi neydi diye sorduğu ve benimle sürekli İngilizce konuştuğu için "işte sende busun Türkçe bilmiyorsun birde buraya gelmiş Türkçe Rap yapmaya çalışıyorsun" dedim.Biraz gerildi ve benimde Rap nedir bilmediğimi söyledi.Bende sahneye davet ettim.gerekirse Rapi orada gösterebileceğimi söyledim.Ancak o sırada Türkçeyi tekrardan unuttu sanırım bu teklifime yanaşmadı ve "beni bu kadınla aynı yere nasıl koyarsınız" diye bağırmaya başladı.Oysa dediğim gibi ben oraya sahne almak için gitmemiştim.(ama gecenin sonuna doğru sahneye çıkmam istendi bende çıktım benm için harika bir geceydi)
Kendisine karşı sesimi hiçbir şekilde yükseltmedim.Bana sürekli olarak dokunmaya bir şekilde itmeye çalışıyordu uzunca bir süre buna karşı sabrettim.Hatta bir ara tırnaklarını koluma geçirdi.Ama yaşına olan saygım yüzünden sadece elini ittim.Yaşı benimkinin nerdeyse iki katı olan bir insanın bu hallere düşmesine de üzüldüm açıkçası.
derken sonrasında Amerikan filmlerinde gördüğümüz siyah kadınların tavrıyla elini beline koyarak ilk önce bana ingilizce küfretmeye başladı, yu fak fak yu sak biç ne geldiyse aklına yazık saydı durdu.”aaa bende İngilizce biliyormuşum”dedim konuşmasını duyunca. kendime dedim "Ayben bulaşma" onada dedim "hadi git işine ben bu tartışmaya devam etmek istemiyooomm..."
sonra aileme küfretmeye başladı, işin rengi değişti,son olarak ölmüş anneme yine ingilizce küfretmeye başladı.Bunun üzerine kendisine temas ettim ancak sadece saçına dokundum.o saçta takma olduğu için elimde kaldı.
ve kendisi görevliler tarafından dışarıya ALINDI.
Sonuç olarak elbisesini ben yırtmadım.ama inanın eğer yetişssem elbisesini değil (halk arasında bir söz vardır ya)ağzını yırtardım.çünkü ne olursa olsun oradaki tartışma tamamen ikimiz arasındaydı ve aileme küfretmesi hiç hoşuma gitmedi.
Gerçekleşen olay sonrasında orada bunlara şahit olan şirket çalışanları beni soğukkanlı kaldığım için tebrik ettiler.Laf aramızda hanımefendinin gösterdiği bu davranışı benden beklemişler. İnanın bu yanlışı ben yapmış olsaydım dışarıya ALINAN da ben olurdum.

söylemeyi unuttuğum bir ayrıntı var,kendisi aşırı derecede alkollüydü elbisesini nerde yırttığını hatırlamıyor olabilir.Ama ben burdan tekrar söyleyeyim.Elbiseyi ben yırtmadım.Olayların bu şekilde geliştiğine de şirket çalışanlarından bir kaçı şahittir.Hiç bir basın organında bu konuda yorum yapmak istemiyorum mailler gelip duruyor.Biliyorumki bu yazıyıda kafalarına göre kesip biçecekler.Ancak ben sadece sizin merakınızı gidermek adına anlattım.Beni iyi tanıyorsunuz.Bu zamana kadar bana karşı yapılan herşeye Rapimle cevap verdim.Eğer küfretmiş olmasaydı o geceden sonrada böyle olacaktı.Yarın sabah 1 haftalığına konser vermek üzere yurtdışında olacağım.Umarım geri geldiğimde bu konu böylece kapanmış olur.Aksi taktirde cevabım bu şekilde olmayacak. Yani umarım Bundan sonra bana bu kadını neden dissledin diye sormazsınız.

sevgilerimle.

Ayben

Ayben : Dovdummu ? Hayır. Istermıydım ? Evet !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ayben: Casus "Romantik Serseri" Albümünde